Minden ár ÁFÁ-val

Díjmentes szállítás várható időpontja Hétfő, 27.05. és Kedd, 28.05. közt.
nh
igazán jó gitár
norbert hollo 20.03.2021
a zenekarunk gitárosának rendeltük, egy próbát már használtuk, ezek alapján azt tudom mondani, hogy nagyon megérte az árát. hosszútávú tapasztalat még nincs vele kapcsolatban.

az elektronika szerintem túl van bonyolítva kissé, de lehet csak más konfigurációhoz vagyok szokva.

a hangja nagyon jó, G# drop-ban is stabil, kellően vastag telt, bár lehetne kicsit metálosabb, de ez szintén ízlés dolga.

a kivitelezés nagyon jó, a küllem szintén, a képek jól visszaadják a színét, ami fogad majd bennünket élőben. egyelőre a húrok még nagyon magasan voltak és a nyak sem volt megfelelően beállítva, úgyhogy a kényelméről még nehéz lenne nyilatkozni.