Joyo Zombie II

Szállítás megközelítőleg Péntek, 10.05. és Hétfő, 13.05. közt.
g
Vadállat
glezmen 28.11.2023
Ez egy vadállat, de tényleg. Brutál mély-központú metálzúzda, szenzációs, imádom! A Tone potmétert mondjuk rendesen fel kell tekerni hogy ne csak puffogjon, de ezután nem is kell több, így ahogy van kész. Talán egy kis reverb jól jöhet, de mivel van effect loopja, gond nélkül beköthető az is. Talán az egyetlen amibe bele tudnék kötni hogy egy hangyányit zajos a gain channel, de végül is ez egy high gain amp, szóval milyen legyen? Noise gate az effect loopba és kész.

K
Sokkal több mint vártam!
Krinyómester 22.02.2023
Azért rendeltem meg mert szerettem volna egy pici , könnyen hordozható erosítot próbákra és otthonra. Nem volt semmi elvárásom ezért az összegért cserébe, bedugtam, bekapcsoltam és leesett az állam! Olyat szól hogy hihetetlen! Bárkinek hasonlóra van szüksége , bátran ajánlom! Magas torzítás, szép tiszták!