6-8 héten belül szállítható
6-8 héten belül szállítható

A termék hamarosan megérkezik raktárunkba, ezt követően rövid időn belül szállítható.

b
ST-70
berreh 09.07.2020
Felhasználás: hobbi zenélés, otthoni gitározásra vettem
Áttekinthetőség: apróbb, nem bonyolult beállítások, kezeléssel orvosolható kellemetlenségek után egy remek hangú, kényelmes hangszer vált belőle
Pozitívumok: szép a hangszer, alkatrészek minősége rendben van, hangja nagyon tetszik, kapcsolók nem recsegnek, jól működnek
Negatívumok: valószínűleg a hangszer hosszabb ideig volt raktárban (ki is került a kínálatból) a húrok rozsdásodtak kicsit, a hangolókulcsok egyenetlenül jártak (hol szorultak, hol lazán jártak- de a hangolást tartja), a bundok szélei sorjásak, a fogólap kezelése során alkalmazott kenőanyag fog (citromolajjal tisztítottam - elmúlt)
Mindent egybe vetve nagyon jó áron elérhető (?) remek hangszer, apró hibái nem végzetesek én betudtam a raktározás időtartamának és az éppen dúló járvány kellemetlenségeinek
Szeretnivaló ügyes jószág :)