5-7 héten belül szállítható
5-7 héten belül szállítható

A termék hamarosan megérkezik raktárunkba, ezt követően rövid időn belül szállítható.

ZZ
Kivételes
Zym Zym 26.06.2023
Előszőr a szállítás véleményzném. A rendelésnél már láttam, hogy 2-5 munkanap után szállítható. Ez volt vasárnap este. A fizetés jóváhagyása villámgyorsan megtörtént. Hétfőn átadták a futárszolgálatnak! Pénteken reggel 8 órakor nálam is volt Magyarországon. Végig, minden mozgásról jött a tájékoztatás .Több mint egy hete érkezett meg , és nyúzom ezt a gitárt, napi 6-8.00-órában.
Nem az első gitárom, hanem a kilencedik. Van superstrat, Strat, les Paul, És jazz gitárom is. (Ibanez, Epiphone, Gibson vegyesen) Bevallom, hogy kíváncsiságból rendeltem-vásároltam meg ezt a gitárt úgy voltam vele, hogy ha a leírásnak megfelel, és miért ne felelne meg, nem veszíthetek semmit.! Kíváncsi voltam a Tesla hangszedőkre, nem okozott csalódást!!
Már a kicsomagolásnál láttam, hogy a hangszer egyszerűen gyönyörű. Amit legelőször jó szívvel vettem, hogy az egyik papír címkén, a minőség ellenőr sajátkezű aláírása szerepelt. Ez már valamit megmutat számomra. Mielőtt kipróbáltam volna hangszert, tüzetesen átnéztem, egyszerűen nem találtam rajta hibát. A rozsdamentes acél bundok, kifogástalanul megmunkálva, nem vágta szét a kezem. A fogólap nem volt kiszáradva, a festés mesés, pont mint a képeken. Nyilván a húrokat minimálisan be kellett hangolni. A gitár nyaka nagyon kényelmes, pedig kis kezem van. Van Les Paul om, ami baseball ütő méretű nyakkal rendelkezik. A hangszer súlya tökéletes, nem nehéz és nem is tűl könnyű. Optimális, kényelmes .
A szerelékek is rendben vannak. Összességében a gitár véleményem és tapasztalataim alapján, a Les Paul fazonú gitárokhoz hasonlítva az Epiphone felső közép és felső kategória szintjét simán hozza, egy picivel a Gibson Tribute alatt lehet. Egy biztos. Ár értek arányban messze a legjobb, itt tudod, és érzed, hogy kapsz valami pluszt a pénzedért!!
Köszönöm ezt a kiváló hangszert (százszor is megrendelném) és köszönöm az ügyfél centrikus, minőségi lebonyolítását a Thomann-nak !
Zym Zym