Minden ár ÁFÁ-val

Díjmentes szállítás várható időpontja Szerda, 8.05. és Csütörtök, 9.05. közt.
G
Recto láda olcsóbban
Gregm3n 04.09.2019
Ezt a 2x12-es ládát használom az erősítőimhez. Korábban láttam róla jó pár youtube videót ahol a mikrofonozott hangja is már meggyőzött. Élőben pedig elképesztő tisztaság jellemzi. Valóban Celestion V30-ak vannak benne! Mivel amikor rendeltem még nem volt álló 2x12-es verzióból így ez használom állítva. A döntöttséget egyébként nem hiányoltam soha. Ennyi pénzért meg ajándék. Stabil masszív kialakítású, a műbőr bevonat talán az egyik negatívuma, de színpadon vagy próbateremben senkit sem az fog érdekelni, hogyan néz ki! :)
Ha gondolkozol rajta, ne tedd! Bátran ajánlom akár ezt, akár az 1x12-es verziót is.

I
Ár-érték bajnok
IAmRK 31.07.2023
Sok gitárládám volt az évek alatt. Semmivel sem tűnik rosszabb minőségűnek, mint bármelyik korábbi. Kiegyensúlyozott, kerek hangja van. Kettőt vettem stereo végfokos setuphoz, tökéletesen ellátja a feladatát. Ugyanaz a V30 van benne mint a legtöbb sokkal drágább ládában.

ZB
Tökéletes