kezelés

ragyogás

Fun Generation TL6000 Torch Lamp

Szállítás megközelítőleg Csütörtök, 6.06. és Péntek, 7.06. közt.
N
Great flashlight!
Neuqorel 06.01.2021
I used a lot of flashlight during my work( law enforcement). Mostly they cost twice as this one, and did not worked like the TL6000. I hope it stays with me a long time. Since i do a lot of night shifts i need a durable lamp, and since i work many enviroment ( city, forest, etc.) The zoom is a big plus for me.

Pros:
-Price
-Small, and light.
-Zoom

Con:
-Nothing by far.

Munkám során sokféle elemlámpát használtam. A TL6000 minőségbeli különbségét akkor éreztem amikor az elemet beleraktam. Nem sorjás, minden szépen működik (siklik). Tatósságát majd az idő eldönti, de nincs kétségem hogy sokáig tudom majd használni. Különböző helyeken dolgozom ( Város, erdő) és ez miatt a zoomnak különösen nagy hasznát tudom majd venni.

Előnyök:
- Az ára,
- Mérete,
- Zoom

Hátrányokkal eddig nem találkoztam.
kezelés
ragyogás