1-2 héten belül szállítható
1-2 héten belül szállítható

A termék hamarosan megérkezik raktárunkba, ezt követően rövid időn belül szállítható.

A
Lágy és puha meleg hangok.
Aktív-A 21.03.2021
Kerestem egy hangzást, egy lágy, meleg, puha, és tiszta gitár hangzást, mivel a fémhúros drednaught gitárom hangját, bár tetszik, de túl fényesnek, fémesnek és erőteljesnek találom, és szerettem volna, ha van mellette egy lágyan, és tiszta meleg hangon megszólaló gitárom is.
Egyenlőre úgy érzem, hogy a Fender CN-140 SCE modellben ezt megtaláltam, bár még csak pár napja van nálam.
Meglehetősen keskeny és rövid, és könnyű a gitártest a dreadnaughthoz képest főleg. A hangja, mint írtam, rendkívül finom és lágy, ugyanakkor szépen kiegyenlített, és tiszta. A "H" húr hangzása is tiszta, ugyanolyan, mint a többi húré, semmi mellékes zöngés nincs benne, remek! A keskeny gitárnyak pedig megint csak szuper!
Erősítőre kötve is ugyanezeket tudom elmondani, hogy remek a hangzása!
A három különböző gitárom közül most ez a kis fender nylon húros a kedvenc, mert úgy szól, hogy semmilyen hiányérzete nincs a fülemnek, minden hangja rendben van!
Mások írják, hogy kaptak a gitár mellé jack kábelt is, én nem kaptam.