fénykibocsájtás

Eurolite LED Bar-6 QCL RGBW

Szállítás megközelítőleg Szerda, 29.05. és Csütörtök, 30.05. közt.
DP
megéri
DJ PALA 11.03.2021
Ennyi pénzért tökéletes választás. Dj pult paraván hátsó megvilágítására használom és ez a méret tökéletesen egyezik a paraván elemek szélességével így pont ott világít, ahol kell és könynen tudok 4et is összefűzni a 4 oldal aljához. Más egyéb dekor célokra is szoktam használni, falmosó fénynek, de volt már példa, hogy fényállványon rögzítettem és fényvezérlővel különböző funkciókra használtam, stroboszkóp, sokkoló vagy wash fénynek is alkalmas állványról, könnyen programozható megfelelő szoftverrel (én Chamsyst-használok). A színei jók, fényerőre sincs panasz, az esetek 9%-ban 50-200 fős rendezvényeken használom és teljesen alkalmas erre a feladatra. A talpakon állva a rögzítő csavarok behúzása után egy kicsi világítási szög igaztás miatt már ki is lazulnak a csavarok és lehet újra húzni őket, de ez nem hiba, csak fél perccel megnöveli az időt amit a fixálással töltök. Ajánlott termék.
fénykibocsájtás