Doughty T20301

Szállítás megközelítőleg Csütörtök, 2.05. és Péntek, 3.05. közt.
DP
Kicsi, de tökéletes!
DJ PALA 10.10.2019
Felhasználás:

A 2 centis dekor alul traverz fényhidat vettem és a kisebb nagyobb lámpáimat akasztom ezekkel könnyedén az állványra. A vásárláskor az volt a fő szempont (mivel mobil DJ-ként használom), hogy gyorsan és könnyen tudjam összerakni a felszerelést. Ezek segítségével egy mozdulat felakasztani a fény állványra és a rendezvény végén pedig ugyanilyen gyorsan el is tudom csomagolni a fényeket, mert a kicsi mérete miatt könnyen befér a tárolókba a termékkel együtt, nem kell leszerelni őket, ileltve következő alkalommal pedigg újra felszerelni. Ezzel rendezvényenként kb 30 percet spórolok összesen. Alkalmas arra, hogy függesszük a lámpákat, de azt is meg lehet csinálni, hogy a háromszög traverz tetejére akasztjuk és rögzítjük, így a függesztett lámpák fölé is lehet tenni mondjuk LED PAR lámpákat. Javaslok hozzá valamilyen puha alátétet, hogy ne sértse fel az állványt.

Jó választás volt, csak javasolni tudom, de figyelj a méretre, mert csak a 2 centis alu hidakhoz tudod használni.

S
Szilijay 11.08.2023
Könnyen össze szerelhető és a táskákkal egyszerű a szállítása