508 Hodnocení zákazníků

4.6 / 5

Musíte být přihlášeni, pokud chcete hodnotit produkty.

259 Recenze

729 Kč
Cena vč. DPH nezahrnuje poštovné 295 Kč
Na skladě
Na skladě

Tento produkt je na skladě a může být obratem odeslán.

Informace o expedici
Dodání přibližně v rozmezí Čtvrtek, 16.05.Pátek, 17.05.
MS
Martin SE 06.05.2021
Zakúpené na jumbo gitaru.
Jumbo je trochu širšia a hrubšia gitara,skúšali sme niekoľko puzdier a všetky boli malé. Thomann naštastie udáva aj rozmery kufrov, takže sa dá premerať rozmer. Merali sme dobre, puzdro je dokonalé, kvalitne ušité, bez chyby, kúpil by som ho znova.

p
Dobrý nákup
pleva74 19.06.2018
Púzdro výborne sedí na moju EJ-200CE. O gitarku sa skuto?ne nebojím, preto¸e sa zdá by? pevné. Výborne vyvá¸ené je aj dr¸anie puzdra s gitarou v ruke, nenaklá?a sa ani na jednu stranu a dr¸í sa skuto?ne pohodlne. Rovnako to platí aj pre popruhy, ktoré sa dajú prispôsobi? tak, aby nosenie na chrbte predstavovalo maximálnu pohodu cestou do skú¨obne, ?i na akciu. Obsahuje 2 priehradky na odlo¸enie príslu¨enstva, kde zmestíte skuto?ne ve?mi ve?a, nielen moje obligátne kapo, slide, harmoniku, mnoho trsátok a 10 metrový kábel, ale aj mnoho ?al¨ieho !

Ako negatívum sa mne osobne javí zipsové otváranie a zatváranie puzdra, ktoré by mohlo by? kvalitnej¨ie. Ob?as sa zasekne, ale mo¸no je to tým, ako rýchlo chcem v¸dy nástroj vybali? a ?ím skôr hra? ;))

Ka¸dopádne, v porovnaní cena / kvalita sa javí ako ve?mi dobrá kúpa !

h
hyenik 06.09.2021
Decent gigbag suitable even for biggest guitars like Alvarez 8 string baritone or Furch Baritone.
Missing only neck support