5 / 5

Všechny ceny vč. DPH

Dodávku bez poštovného můžete očekávat pravděpodobně mezi Čtvrtek, 16.05. a Pátek, 17.05.
g
Nejlepší přepínač na THOMANN
guitarist1 13.05.2022
Přepínač jsem zakoupil poté, co jsem vyzkoušel BOSS ES-8, který jsem byl nucen vrátit z důvodu velkého brumu při propojení metodou 4 kabelů. Oproti ES-8 jsou velkou výhodou smyčky 8-10, které jsou určené do FX LOOP zesilovače a jsou izolované od smyček 1-7, které jsou určené pro zapojení do vstupu zesilovače. Nevzniká tak zemní smyčka, způsobující brum. Zemní smyčka nemusí způsobovat brum u všech zesilovačů, ale u mého mesa boogie DC-5 I ENGL THUNDER při použití BOSS ES-8 tomu tak bylo. Při použití ONE CONTROL je to naprosto bez problémů. Další obrovskou výhodou je velmi intuitivní ovládání pomocí tlačítek, které zvládne každý. Oproti ES-8 nelze přehazovat pořadí smyček, ale to mě nevadí a je to daň za kvalitní izolované oddělení sekce před předzesilovačem od sekce do FX LOOP. Další výhodou jsou relativně malé rozměry. 100% doporučení nákupu.