Naskladnění během 7-9 týdnů
Naskladnění během 7-9 týdnů

Tento produkt bude brzy naskladněn a hned poté může být expedován.

M
Fajn rack
MrBadGuy 23.07.2020
Používám jej na svůj Soundcraft Ui24 a jsem velmi spokojen s jeho bytelností. Je skvěle vystužen, takže v podstatě plní funkci kufru.
Zipy a švy jsou kvalitní a pevné, madla taktéž.

Jedinou nevýhodou je špatný přístup k zapínání mixu. Rack je zbytečně hluboký, stačil by poloviční, ale zase se dá volný prostor využít k přepravě různých drobností, např. kabelů či mikrofonů.

Jsem spokojen.

d
celkem spokojen
doctorquercus 07.02.2018
Celkem spokojen , za ty peníze... akorát jsem si dod?lal dr¸áky i na zadní stran? a m?¸u tím pádem vsadit p?ístroje i ze zadu. Po této úprav? jsem velmi spokojen.

S
Rack, ktorý nedo¨krabe auto.
SnbRoman 17.08.2017
Rack je látkový, tak¸e pri prenose sa neo¨kiera a taktie¸ neo¨kiera prenosné vozidlo. Nemá problém ani z vä?¨ou váhou a v?aka mäkkej rú?ke sa nesie pohodlne. Sklamaný som zo zlo¸itosti otvorenia zipsov, kedy sa ?lovek trochu zapotí kým na polo¸enom racku otvorí hrubé zipsy.