13 Evaluările clienților

4.8 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

Manipulare

Caracteristici

Măiestrie

6 Recenzii

1.111 lei
Transport gratuit incl. TVA
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Expediere preconizată până Luni, 6.05.
S
Excelent
Slv.Sa 26.10.2022
Am folosit aceste doua microfoane la doua evenimente pana acum. Setat pe low, bateriile au tinut pentru ambele evenimente, cca. 9 ore si inca mai am doua linii la Baterii. Odata ce frecventele sunt imperecheate, ele vor ramane in memorie si este suficient doar sa reaprindeti sistemul pentru a ramane in stadiul in care le-ati setat. Daca țineți apasat pentru 10sec pe butonul rosu de pe microfon,
se comuta pe modul automat. Semnaul este extrem de puternic, aproape ca nu mai ai nevoie de gain din mixer. Eu le-am setat la volum 5 si pe mixer yamaha mg12xu nu am mai avut nevoie sa adaug gain, semnalul arătand 0db pe mixer in pfl. Ca distanță le-am testat la 30m in camp deschis, fara probleme de pierdere semnal sau ceva, impecabil. Se aud foarte clar si puternic, se simt calitativ in maini, nu am ce sa le reprosez, funcționează excelent. Le recomand fara discuții.
Manipulare
Caracteristici