86 Evaluările clienților

4.7 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

Manipulare

635 lei
Include TVA la care se adaugă 89 lei costul de transport
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Livrare aprox. între Miercuri, 15.05. și Joi, 16.05.
EL
Un mini amplificator superb, care este cu mult inaintea concurenței!!!
Eftimie Leonard 06.11.2023
Nu ne putem gândi la o modalitate mai bună de a exersa în deplasare sau acasă decât acest mini amplificator fantastic. Nu va ocupa mult spațiu, în timp ce simultan umple camera cu volumul său impresionant și satisface orice chitarist cu un sunet de înaltă fidelitate. Pentru chitariștii care au început sau pentru cei care caută un mic amplificator de exersare, Positive Grid’s Spark GO este o opțiune fantastică.
Spark GO are aceleași instrumente excelente de practică ca și amplicatoarele mai mari Spark și Spark Mini prin intermediul aplicației cu care vine la pachet in momentul achizitionari. Poti cânta împreună cu o piesă de fundal în continuă evoluție datorită caracteristicii Smart Jam care răspunde la dinamica ta de redare sau să te conectezi la Spotify sau Apple Music și să faci ca Spark GO să genereze automat acorduri pentru toate melodiile tale preferate. Adaugi o mulțime de melodii secundare în diferite chei și melodii cu file și ai toate funcțiile de exersare de care vei avea nevoie vreodată.
Cu nivelul său de volum neasteptat de mare pentru un amplificator asa mic și portabilitatea excelentă, Spark GO este, de asemenea, difuzorul Bluetooth perfect. Fie că îți place să-l scoți în aer liber pentru a te bucura de niște melodii sau doar să-l pornești si sa incanti prietenii cu melodiile preferate, este un mini amplificator care sună fenomenal. Spark GO mi-a depășit cu mult așteptările pentru ceva atât de mic, oferind un ton puternic, precum și o profunzime excelentă a sunetului, il recomand cu incredere celor care cauta un mini amplificator smart care este cu mult inaintea concurentei.
Manipulare
Caracteristici