143 Evaluările clienților

4.5 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

Caracteristici

Sunet

Măiestrie

72 Recenzii

684 lei
Include TVA la care se adaugă 89 lei costul de transport
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Livrare aprox. între Miercuri, 15.05. și Joi, 16.05.
A
Anonim 01.03.2016
Buna ziua, echipa TOMANN! Astazi am primit de la Dvs. coletul cu chitara comandata. Nu pot sa ma abtin ca sa va "fur" cateva minute pentru a va povesti istoria cu acest instrument. Avem un baiat de 12 ani, Cristian, care de 2 ani este indragostit de chitare.Face scoala pe chitara acustica, dar de mult timp si-a dorit una electrica, si anume Les Paul. De la inceput nu l-am luat in serios. Apoi nu ne-am permis sa o cumparam aici (e scumpa). Si intamplator am gasit-o la Tomann! , la pret acceptabil. Nu va imaginati ce saptamana am avut - fiecare ora Cristi verifica saitul UPS, numarul de colet il stia pe derost... Astazi, cand a vazut-o, a lacrimat. Va multumesc pentru bucuria ce ati adus-o lui Cristi si noua. (Adio calculatorul!) Sunteti obisnuiti sa colaborati doar cu persoane adulte dar ati reusit sa faceti si un copil fericit. Sunteti super!!! M-asi bucura, daca mesajul acesta l-ar citi si patronul Dvs. In alta ordine de idei: chitara a ajuns bine, fara defecte de fabricatie sau pe timpul transportului. Arata bine, suna OK. Multumesc. Asta este recenzia mea. Succes, echipa TOMANN! Sper sa mai cumparam ceva de la voi. Cu stima Gh. Iustin
Caracteristici
Sunet