Thomann Rack Case 6U

Szállítás megközelítőleg Kedd, 7.05. és Szerda, 8.05. közt.
I
Olcsó és használható
Imkovacs 14.03.2020
Nem brutál erős, és nem dobálásra szánt rack, de védi a végfokot a hangváltót, és a kábelrendezést is segíti. Gyorsan szerelhető, jó helyen vannak rajta hordfülek. Nekem mint mobil DJ-nek tökéletesen megfelel. 2 végfok és 1 hangváltó foglal benne helyet.

X
Kiváló termék!
Xilard 14.05.2020
Élő közvetítéshez használatos eszközöket szereltem bele, tökéletesen megfelel erre a célra. Könnyen konfigurálható, szállíthatósága kiváló, nem súlyos. Az első ajtóban található ''zseb'' pedig tökéletesen alkalmas kábelek, dugaszok és egyéb kellékek tárolására.

H
Műanyag, de erős!
Hangmágus 23.02.2024
Lenyűgöző. Kissé drága nekem a műanyaghoz képest, de remek stabilitással és strapabírással rendelkezik. Fél év folyamatos használat után is ugyanúgy szuperál, még úgy is ,hogy rendezvényeket esett, vagy rá lett pakolva. Külsőleg is elég nehéz tönkretenni, egyszerű takarítani.

p
Célnak megfelelő
pathyl 08.02.2022
Fogantyúk elhelyezése nem túl praktikus, nehéz megállapítani a rack elejét. Ezektől eltekintve tökéletesen "teszi" a dolgát.

M
A cél
Meta74 11.02.2019
A célját pont ellátja, semmi extra, eddig bírja a gy?r?dést.