színkeverés

fényerő

Stairville Quad Par Profile 5x8W RGB WW45

Szállítás megközelítőleg Szerda, 8.05. és Csütörtök, 9.05. közt.
DP
Minőségi ugrás
DJ PALA 08.01.2020
Azért vettem ebből a fajta lámpából is, mert egy kicsit erősebb fényforrásra és X-in-1 típusú LED fényforrásra szeretném cserélni a korábbi, sok kis RGB ledből álló Stairville lámpáimat LED floodpanel lámpáim. Azokkal sincs smemi baj é s továbbra is használni fogom őket, de ezzel szép egyenletes színeket lehet kikeverni és nem elhanyagolható a fényerő különbség sem. A warmwhite verzió nekem azért is fontos, mert színpadi világításhoz is használom és ott jobban mutat egy melegfehér szín. Tartósságról nem tudok nyilatkozni, ha hozza a megszokott szintet, nekem belefér, ár érték arányban megfelelő. A kikeverhető színek nagyon tetszenek, úgyhogy minden rendelésbe bekerül majd még 1-2 :) Falfestésre, tánctér világításra, stroboszópnak, színpadra derítőnek, oszlopvilágításnak is tökéletesen megállja a helyét.
színkeverés
fényerő