Stairville Led Bar 240/8 RGB DMX 30°

Szállítás megközelítőleg Péntek, 10.05. és Hétfő, 13.05. közt.
DP
megéri
DJ PALA 11.03.2021
Dekorációs sélokra vette, háttérmegvilágításhoz, falfestésre, DJ pult takaró paraván mgvilágítására. Teljesen meg vagyok vele elégedve, viszont ha közel van a vetített felülethez, pl fal tövében falmosó fénynek, akkor a sok kis RGB ledek fényei nem olyan szépek. Kb fél méter után már nincs gond vele, meg messziről úgysem látszik. Jók a gyári programok, tetszik, hogy 8 külön szekciót is lehet programozni, szóval egy kis idő ráfordításával tökéletes show-t lehet készíteni velük egy jó fényvezérlő szoftverrel. Jókora fényereje van, tetszik nagyon. Egyedül a fénytörések zavaróak ha közel van a felület, de amúgy nagyon jó. Profi hatást lehet vele elérni nagyon kevés pénzből.

s
Kiváló fényerő, elégséges összeszerelés
szabee94 18.01.2022
Közönség felé néző led effektként használom, talán ilyen esetben egy picit sok is a fényereje, ajánlott venni rá valamilyen diffúzert. Összeszerelés terén lenne mit javítani az eszközön, nagyon vékony anyagokból van, amik könnyen hajlanak.