fénykibocsájtás

Minden ár ÁFÁ-val

Díjmentes szállítás várható időpontja Csütörtök, 9.05. és Péntek, 10.05. közt.
MA
Kicsi, de nagyon erős bors! :)
Mc Arnie 30.07.2021
11 éves lámpáimat lecserélve szempont volt, hogy erős állványon, jól kezelhető, gyári kemény dobozos, pici, lapos, könnyű, előre vezetékelt és hídra szerelt ledsor gazdája legyek.
Minden várakozásomat felülmúlta!
A magnéziumos állvány szerintem egy tankot is elbírna, eszméletlen magasságig emelhető, 3 szintezési és rögzítési ponttal.
Ebbe csak bele kell illeszteni a T-állványt. Zseniális!
Ráadásul a lámpához nagyon hosszú 220V-os kábel jár, így nem kell feltétlenül hosszabbítót toldani.
Az áru amúgy két óriási dobozban érkezett, alaposan túlbiztosítva a csomagolást, védelmet.
Miután kigyönyörködtem magam a vékony, könnyű, de hihetetlenül stabil állványban, kibontottam a dobozkát.
Hát ez mi?
4 picurka lámpácska.
Nem baj, sóhajtottam, kisebb bulikba jó lesz, mellényúltam...
Hát nem! :D :D :D
A retinámat kiégeti :)
Hogy fér egy ilyen picike lámpába ennyi kraft?? :D
Imádom!
Távirányító pöpec.
És azok a színek! Az a hófehér fény... Mmmmm...
38 parádés automata program. Hangvezérléshez is 38 program.
A pedálos távirányító antennán/interfészen keresztül infrán csatlakozik a fényhídhoz. Mekkora ötlet! Sehol egy felesleges vezeték.
A magam fajta egyszemélyes zenésznek ez a csomag maga a tökély!
Úgyhogy most futok, és gyorsan rendelek még egyet, pusztán a színpadképi szimmetria miatt, mert amúgy egy is bőven elég lenne! :)
fénykibocsájtás