Minden ár ÁFÁ-val

Díjmentes szállítás várható időpontja Kedd, 14.05. és Szerda, 15.05. közt.
AH
Budget keverő nem budget hanggal
Amerika Hangja 27.04.2020
Olyan keverőt kerestem amivel kisebb fesztiválhangosítást is meg lehet oldani de ugyanakkor teljes értékű interfészként is funkcionál számítógéppel. Tudok felvenni, élőben pluginezni - ezt persze némi korlátokkal!
Próbateremben is abszolút megállja a helyét, fülmonitorozáshoz a sok kimenet miatt pedig javallott kaszkádolni két ilyen keverőt. Az usb chipset lehetne jobb, vagy legalább a hozzá megírt driver acélosabb. Az usb tápfeszültsége nem elég stabil 2 pendrive-hoz, ezért külső tápos mobilrack, vagy 1 darab nagyon nagy sebességű pendrive javasolt, és ha műszálas pulóvertől feltöltődve hozzáérsz az usb csatlakozóhoz akkor csak újraindítás után fogja látni a beledugott adathordozót. Ettől függetlenül naponta használom, Abbey Road-os Studer Revox koppintású előerősítője miatt pedig messze jobb hangja van mint bármelyik többcsatornás hangkártyának 2-3000 EUR-ig.

SA
Szenderák Attila 08.03.2019
Eszményi kever?pult olyan zenekaroknak, akik folyamatosan máshol játszanak. Ez már a második :)

j
BEST
jansebb 15.12.2020
Az egyik legjobb keverő, ami ilyen méretben elérhető. Mindenkinek ajánlom

E
Kék csoda!
Endy69 20.11.2023
Első digitális élményem! Alapkezelés egyszerű, még teszt alatt van