Minden ár ÁFÁ-val

Díjmentes szállítás várható időpontja Szerda, 15.05. és Csütörtök, 16.05. közt.
D
A bolondbiztos mobil digitális mixer
Donika 27.05.2020
A legjobb digitális mixer beépített hangprocesszorral és 8 csatornával, kifejezetten podcastok készítéséhez tervezve. A féléves firmware frissítések egyre nagyobb skálázhatóságot tesznek lehetővé, és egyre jobban bővül a tudása a podcasterek visszajelzései alapján. Az két éve az első firmware még nem tudta a multitrack felvételmódot, ma már a hangprocesszálás is skálázható a számítógépről, vagy a készülék érintőképernyőjén keresztül. A napokban piacra dobott új kiegészítő, a DC-USB1 adapterrel teljesen mobillá válik a készülék, így bárhol egy powerbankról is üzemeltethető. Drága cucc, de ha elkezdesz számolgatni, hogy mi mindent raktak bele, és hogy még mindig folyamatosan fejlesztik, akkor nincsen nála előnyösebb vétel.

Ö
Sokoldalú, praktikus, profi
Örömvilág 02.04.2022
Elsősorban podcast készítéséhez vásároltam, és elképesztően megszerettem. Hamar bevontam az online tanítási folyamataimba és a live videós tartalmaim készítésébe is. Tartalomkészítő és nem technikai szakember vagyok, és számomra is könnyen kezelhető, "okos" segítség. Hab a tortán, a gombok színe!