kezelés

Minden ár ÁFÁ-val

Díjmentes szállítás várható időpontja Szerda, 15.05. és Csütörtök, 16.05. közt.
k
Első osztályú billentyűzet
kispalya 18.05.2020
Részletgazdag hangok, egyszerű kezelés és stílusos megjelenés. Nem tudok nem elfogultan beszélni róla, de úgyis rengetek teszt és videó érhető el a neten, mindenki döntse el, hogy neki ez kell, vagy egy másik gyártó színpadi zongorája! Én vásárlás előtt kipróbáltam az összes Nord-ot, a KORG Grandstage-et, a kalapácsos Yamahákat és bár nem vagyok gyakorlott zongorista, nekem érzetre az RH3 mechanika a nyerő. Talán a Nord Kawaii mechanikás Grand-ja közelebb van az eredeti érzéshez, de arról meg elég sok rosszat hallani a fórumokon (gyakori a hibás és a szerviz elég körülményes, stb.) és jóval drágább is, mint ez. Aki teheti az próbálja ki, én csak ajánlani tudom. A saját állványával pedig lakberendezési szempontból is kifogástalan. Én egy iLoud Micro Monitor hangfalpárral használom, amit a lábra erősítettem hattyúnyakkal. Hasonló az összkép így, mint a Nord Grand a hangszóróival, de feketében és retróbb kivitelben.
kezelés