kezelés

Joyo R-03 Uzi Distortion

Szállítás megközelítőleg Szerda, 5.06. és Csütörtök, 6.06. közt.
g
Ezt kerestem!
glezmen 25.03.2023
Régóta keresem az "igazit". Próbáltam nagyon sokféle torzítópedált, de a legtöbb valamiért nagyon "fuzzos", nincs szép hangjuk. Vagy hiányzik belőlük valami, vagy valamiből túl sok van, vagy nem lehet beállítani sehogysem úgy hogy jó legyen.
Aztán jött az UZI, és leesett az állam. Szenzációs hang, tökéletesen az amit én a fejemben elképzeltem magamnak. A legdurvább hogy ehhez még küzdeni sem kell, beállítod az összes potmétert középre és kész. Ez a pedál úgy is tökéletes lenne ha csak egy ON/OFF kapcsoló lenne rajta. Ehhez képest egy csomó állítási lehetőség van rajta ha valakinek mégis erre lenne igénye (bár a BIAS tényleg hasznos tud lenni). Plusz a LED fények tényleg állatul néznek ki, akár folyamatosra is bekapcsolhatóak, ha esetleg sötétben szeretnéd könnyen megtalálni.
Eddig kicsit ódzkodtam a Joyotól, de abszolút meggyőztek, szenzációs ez a pedál.
Mindezt olyan pofátlanul olcsón, hogy azt felfogni sem tudom :D
kezelés