Hotone FS-1 Ampero Switch

Szállítás megközelítőleg Kedd, 14.05. és Szerda, 15.05. közt.
W
Line6 HX Stomphoz remek
Winnetou 24.02.2024
Kiváló kiegészítő a HX stomphoz, hogy még 2 nyomógombom legyen. Eddig a háromból mindig sajnáltam egyet a tap/tuner funkcióra. Mivel ahhoz elvagyok visszajelzés nélkül, az az egyik, ami ment erre a gombra. A másikon most egy 3 dB-s booster lakik, na ott már hiányzik, hogy könnyen látható legyen az állapota, jobb híján kiválasztom a képernyőn a dobozt, és legalább valamennyire észrevehető hogy épp ki vagy be van kapcsolva.

Egy rövidebb kábellel használom, mert a gyári nekem hosszú. Bármilyen TRS jack-jack jó lesz hozzá, az enyém 15 cm mikrofonkábelből és 2 Neutrik sztereó jackből készült.

S
HoTone FS-1 Ampero Switch
Strat94 11.10.2022
Egy Line6 HX Stomp-hoz vettem. Fontos volt a méret és az ár. Tökéletes választás volt.