8-10 héten belül szállítható
8-10 héten belül szállítható

A termék hamarosan megérkezik raktárunkba, ezt követően rövid időn belül szállítható.

z
Nagyon elégedett vagyok!
zzERIKzz 08.12.2017
Sokféle gitár megfordult a kezemben az elmúlt 25-30 évben, de ebben az árkategóriában még soha nem láttam olyan gitárt, ami ennyire jó lenne. Az áráért ennél jobbat nem lehet találni! Pár esztétikai hibája van, de nagyon jelentéktelenek, csak akkor vesszük észre, ha nagyon keressük. Ennek ellenére, a hangszer kényelmes, jól szól (az eredeti hangszed?k se olyan rosszak), nagyon stabil. Az elektronikája jó, a kulcsok jók, nem kit?n? min?ség?ek, de m?ködnek, lehet velük hangolni és jól tartják a húrokat. Lehet vásárolni olyan kulcsokat vagy hangszed?ket, amelyek többe kerülnek, mint ez az egész gitár! A Thomann oldaláról rendeltem, bár soha nem rendeltem hangszert postán, gondoltam, ezzel az árral nem nagy a kockázat. Jól be volt csomagolva, hamar elhozták, a szállítás közben nem esett baja. Bátran ajánlom azoknak, akik egy jó kezd?gitárt szeretnének és nem akarnak egy rakás pénzt kiadni! Vannak, akik azt tanácsolják, hogy az ilyen hangszereket kerülni kell, mint a leprát, de azok soha nem fogtak egyet sem a kezükbe, és volt id?, amikor ennyi pénzért tényleg csak szemetet lehetett venni. Ez azonban teljesen használható! És nem igaz, hogy csak torzítva szól jól, a tiszta hangzás is elég meggy?z?.