Csak hónapok múlva szállítható
Csak hónapok múlva szállítható

A hangszert / berendezést elküldjük, amint beérkezett hozzánk. Sajnos jelenleg nem áll módunkban tájékoztatást adni az érkezés pontos dátumáról.

d
Meglepően jó.
dfintha 15.09.2019
Régóta kerestem egy P-Bass stílusú hangszert, szerettem volna megismerni, milyen érzés rajta játszani. Ilyen olcsó kategóriában nem igazán lehetett találni balkezes kiszerelésben sehol máshol, így ezt vettem meg.
Nagyon pozitívan csalódtam, sokkal szebben szól, mint amit gondoltam. Csupán apróbb eltéréseket találtam a felsőbb kategóriás, márkásabb hangszerekkel szemben, viszont a hangzásban abszolút sikerült elérnem, amit szerettem volna.
Tudom ajánlani, ilyen áron nagyon jó választás, kisebb átalakítások után szerintem tud olyan, vagy akár jobb is lenni, mint egy sokkal drágább hangszer.