6-8 héten belül szállítható
6-8 héten belül szállítható

A termék hamarosan megérkezik raktárunkba, ezt követően rövid időn belül szállítható.

A
Inspiratív élmény
Angyal 04.01.2021
1.Thomann: gyors kiszállítás, biztobságos dupla csomagolás, 2.A hangszer nyaka be volt állítva (ennek ellenére igényeimhez állítottam, meglepően alacsony húrnyomást létrehozva:12 bundnál 2mm), 3.Kényelmes nyak, jó minőségű bundozással, 4.Könnyű test (faanyag), 5.Nincs fejnehézség, 6.Tökéletes kivitelezés, megmunkálás, illesztések, 7.Karakteres, erős hangszedő, jó mélyekkel és közepekkel, kevesebb magassal, 7.Jó sustain, tehát megfelelő bridge (rézre cseréltem a támaszokat, hogy szebb legyen a magas hangzás:+17EUR- megérte), 8.A hangkulcsok tartják a hangot, de a lepke az egyiken levált (vissza tudtam erősíteni, de ez nem jó minőségre utal), 9. Jól működő passzív elektronika, 10.A hangkarakter lapos, olcsó benyomású (de nagyon erősen szól erősítő nélkül is, erősítővel: morgós , konkrét hang, magas csengés nélkül), ezért inkább gyakorlóhangszer, de annak nagyon jó még egy 2000 Eurós hangszer mellett is (Vagyis van mihez hasonlítanom)!!! Összegzés: kimagasló ár - érték arány. Szerethető, inspiratív, nagyon szép.

L
Good beginner bass
LeventeSaver 21.07.2023
This was my first bass guitar, and it is great to practice on, especially for a beginner.
The bass itself only offers controls for tone & volume, since it has passive pickups, but as a beginner, that's completely fine.
It sounds alright played through an amp, great to play both with fingers and a pick.
Overall, great value for the price, if you moved past your beginner phase, I would recommend you to take a look at the Harley Benton HBZ-2004 bass.