15-19 héten belül szállítható
15-19 héten belül szállítható

A termék hamarosan megérkezik raktárunkba, ezt követően rövid időn belül szállítható.

s
Olcsó, de jó gitár!
seagullatis 21.11.2019
Sajnos a gitár feje sérült volt, amikor kibontottam a csomagot, pici lakkleverődés volt rajta, kb 1 cm méretben. A pozítívum, hogy a thomann ezt azonnal kompenzálta, így mindenki jól járt. A gitár szinte behangolva és beállítva érkezett, pici húrláb kompenzálással egy teljesen használható hangszert kaptam, pici pénzért. A pickup-okkal is elégedett vagyok, krémes hangzás torzítóval, clean hangszínnel hozzák a megfelelő sound-ot. A színe és fényezése szép (cherry), amit cserélek azok a hangoló kulcsok, nem tartják a hangolást, ezt már meg is rendeltem, új Kluson gyöngyház hangolót kap és ezenkívül ennyi, mehet a koncertekre. Nagyon elégedett vagyok a termékkel, a kis sérülés ellenére is! Ajánlom mindenkinek a gyűjteményébe :)

L6
Szuper.
László 63 17.10.2023
Nem gondoltam volna, hogy ebben az árkategóriában, ennyire jó hangszert kapok. Kis beállítás finomítás után, olyan szépen szól, hogy a kedvenc hangszerem lett. És gyönyörű, hibátlan. Köszönöm!