Elixir Nanoweb Long Scale

Szállítás megközelítőleg Szerda, 15.05. és Csütörtök, 16.05. közt.
KM
Elixír: kiváló min?ség!
Kurdics Mihály 22.01.2019
Több féle húrkészletet próbáltam korábban. El?re bocsátom,hogy ízlés kérdése, hogy ki melyiket kedveli meg! Ez a negyedik Elixír Nanoveb (14077) basszus húrkészlet, amelyet használok a Squier by Fender JB-en. Minden tekintetben kiváló! Igen hosszú id?n keresztül ?rzi a hang fényességét. Az élettartama messze túlszárnyallja más húrokét. Az ára - erre figyelemmel - nem túlzó! Engem meggy?zött a a tartós, jó min?ség, melyhez a jöv?ben is h?séges maradok!

G
Még mindig a legjobb húrkészlet amit basszusgitárra lehet kapni
Gregm3n 10.07.2019
Konkurenciával szemben ez a húrkészlet tényleg sokkal tovább kitart és megőrzi a fényes hangját 3-5x hosszabb ideig. Ebből az árból maximum 1,5 húrkészlet jön ki bármelyik gyártótól mégsem veszti el a fémes csillingelő hangját 1-3 nap alatt. Tapasztalat szerint akkor érdemes lecserélni: ha elkezdett "szőrösödni", vagy érezhetően könnyen hangolódik és vagylecsökken a hangereje.