Minden ár ÁFÁ-val

Díjmentes szállítás várható időpontja Szerda, 15.05. és Csütörtök, 16.05. közt.
t
Ennyiért használóható digitpult? Lehetséges
totti248 16.03.2020
Aki kihagyná az életéből a kis hangosításokhoz is használt analóg cuccokat, megismerkedne a digitális keverőpultok világával, annak tökéletes választás. Az Xair egy könnyen kezelhető és sokrétű szoftver, nekem sokkal jobban tetszik mint pl. a Soundcraft rendszere. Jártasaknak nem kell bemutatni a Midas előfokokat sem, bár nagyobb rendszeren még nem szólalt meg nálam. Néhány apróság hiányzik nekem csupán, amit a nagytestvér tud. Leginkább a sávonkénti DAW felvétel hiányzik (multitrack), ami az XR18-nél már meglett volna. Sebaj. Bízom benne, hogy ez lesz a legnagyobb bajom vele. :) Jaj még valami! Valóban vacak eszköz ha access point-ként használod, egy értelmes 5 Ghz-es routert ajánlok hozzá! Én mikrotik-et vettem a mérete miatt, de gyakorlatilag bármi megteszi, ami kezeli ezt a frekit.

t
twilly 12.06.2019
A termék kifogástalan , csak a használati útmutató sajnos nincs magyar nyelvre lefordítva.