1-2 héten belül szállítható
1-2 héten belül szállítható

A termék hamarosan megérkezik raktárunkba, ezt követően rövid időn belül szállítható.

i
ifklikk 20.02.2019
Teljes mértékben meg vagyok elégedve a termékkel. Egy Behringer X32 Compact kever?vel használom és eddig nem volt semmi gond: csatlakoztatás után rögtön m?ködik. Körülbelül 20-30 koncerten használtam eddig és még nem volt arra példa, hogy váratlanul kikapcsoljon, túlmelegedjen vagy lefagyjon.
A kialakítása szerintem masszív és a szállítása is egyszer?, mert rack-be szerelhet?.
Összességében mindenkinek ajánlom aki X32 kever?t használ és szüksége van még plusz bemenetekre vagy az analog csoportkábelt akarja kiváltani vele.

H
H.GY. 29.12.2022
Behringer X32 digitális keverőhöz vásároltunk 2 db-ot a csoportkábel helyett. Nem bántuk meg! Tökéletes hangzás,könnyű telepítés.