Minden ár ÁFÁ-val

Díjmentes szállítás várható időpontja Csütörtök, 16.05. és Péntek, 17.05. közt.
A
Remek szinpadi personal monitor!
AttilaK 26.02.2024
Gitárokkal használom elsősorban, de volt már rá példa, hogy 2 akusztikus gitárral és egy énekkel próbáltunk, tökéletesen tette a dolgát.
Kis klubokban használom saját monitornak, innen csatlakozok a PA-ba. Elektromos gitár erősítő modellezéssel, akusztikus gitár előerősítővel, nagyon jó, hogy 3 független bemenete van. Kis színpadokon számomra tökéletes megoldást jelent, nem vagyok nagyon hangos a színpadon, mégis jól hallom magam. Az mp3 lejátszót nem használom, -arra van más eszköz-, de végszükség esetén jól jöhet, bár egy kicsit nehézkes a kezelése (könyvtár váltás, stb. )
Időnként bizonyos frekvenciákon hallok némi mechanikus rezonanciát, ami idővel megszűnik, de még nem tudtam megfejteni, hogy mi okozza. A potenciométerek tekeréskor "olcsónak" tűnnek, mindegyik más erővel forgatható. Egyenlőre azonban hibátlanul teszik a dolgukat.