305 Evaluările clienților

4.6 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

190 Recenzii

2.159 lei
Include TVA la care se adaugă 80 lei costul de transport
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
C
Quite a decent piano
Chipborn 01.11.2017
I have purchased 3 of these beauties. My daughter loves the white colour (she is 7). The price is VERY affordable and the quality that thomann is able to cram into this compact piano is just awesome. I have recomended this piano to friends and this is why I have now purchased another 2 since my initial purchase that was in 2015.

A
Un pian la pretul corect
ANDREW13YGN 26.10.2022
Am cumparat acest pian de pe Thomann.de in Decembrie 2019 în octombrie 2022 arată fix la fel. Calitatea produselor Thomann este fenomenala! Comandati fara nici o teama!

Pro. Se inchide automat dupa un anumit timp daca il uiti deschis (economie enegie electrica)
Clapele sunt suficient de grele și rezistente.
Se poate folosi ca MIDI controller
Doua intrari de casti una pentru studiu
Con. Mufa de la USB B are un mic joc

m
Foarte multumit
maybe 07.09.2020
Un pian digital foarte bun, raport calitate/pret satisfacator, perfect pentru incepatori, recomand casti la folosire deoarece sunetul este mai clar. Oricum nota mea este 9/10.