189 Evaluările clienților

4.5 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

104 Recenzii

929 lei
Transport gratuit incl. TVA
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Expediere preconizată până Luni, 6.05.
k
kmistik 19.06.2020
O clapă midi minunată pentru a exersa și a compune melodii. La început clapele au fost mai greu de manevrat dar și-au dat drumul după 2 zile. Îmi place că se simt destul de bine, fiind semi-grele, așa că o recomand celor care vor ceva asemănător cu claviatura pianului. Programul care vine cu ea e destul de bunicel, deci e perfect pentru amatori.
În ansamblu, ușor de utilizat, intuitivă, pad-urile au o sensibilitate potrivită, iar totul se simte că e de calitate (atât ca material cât și ca timp de răspuns).

AB
Super controler midi pentru pretul asta.
Alex Barci 17.09.2019
Un midi controler foarte bun cu integrare foarte buna in multiple softuri DAW. Eu folosesc controlerul cu Reaper si sunt foarte multumit. Poti descarca pachetul de integrare cu Reaper de pe siteul Nektar.
Claviatura nu este chiar pe gustul meu, insa te poti obisnui cu ea fara probleme.
Cred ca este printre cele mai bune controlere midi tinand cont de calitate/pret.
Recomand cu incredere.