77 Evaluările clienților

4.7 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

Caracteristici

Sunet

Măiestrie

61 Recenzii

1.469 lei
Transport gratuit incl. TVA
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Expediere preconizată până Luni, 6.05.
M
Raport calitate/pret foarte bun. Thomann insa, dezamageste din nou.
Muscone 29.12.2022
Chitara, ca si alte produse Harley Benton, are un raport calitate/pret foarte bun. Sunt cateva lucruri de imbunatatit la ea (ex: asezarea cheilor de acordaj), dar pentru acest pret ma declar satisfacut. Thomann insa, folosindu-se (inca o data) de o minciuna cu privire la termenul de livrare, probabil ca si-a dublat vanzarile in saptamana dinaintea Craciunului. Pe pagina produsului scria ca acele comenzi care sunt plasate pana pe data de 18 decembrie la ora 14:00, vor fi livrate inainte de Craciun. Eu am plasat comanda pe data de 17 decembrie, iar chitara (desi era un cadou de Craciun) a ajuns in data de 27 decembrie, punandu-ma astfel intr-o situatie penibila. Am sunat la Thomann, iar ei au dat vina pe curierul UPS pentru aceasta intarziere. Intreb si eu: cand au lansat acea oferta de livrare nu stiau cu ce curier vor trimite produsele si nu au avut cu acesta un agreement in acest sens? Rusine Thomann!!!!
Caracteristici
Sunet