385 Evaluările clienților

4.5 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

Manipulare

Caracteristici

Măiestrie

254 Recenzii

2.490 lei
Transport gratuit incl. TVA
Disponibil in 7-9 Saptamani
Disponibil in 7-9 Saptamani

Asteptam acest produs in stoc curand si va putea fi expediat imediat.

Informații despre livrare
A
X Touch un controler profesional
Anonim 06.09.2016
Am un studio de dimensiuni mici si sunt deopotriva si om de studio si instrumentist...cant la saxofon. De cele mai multe ori cand trebuie sa inregistrez ceva cu saxofonul trebuie sa dau si comenzi calculatorului si sa si fiu atent la ce interpretez si este important sa nu intampin dificultati in manipularea DAW. Inainte foloseam un controler BCF2000 dar nu eram foate multumit de workflow. Acum dupa ce am achizitionat X Touch totul s-a schimbat. Nu mai simti nevoia sa mixezi dupa ceea ce vezi pe ecran ci poti sa iti folosesti urechile in acelasi timp miscand de butoane doar. Inca nu sunt obisnuit cu el dar fata de BCF2000 e mult mai complex. Este un controler DAW profesional cu adevarat. S-ar mai putea face modificari la firmware pentru o mai buna functionare cu Cubase, Anumite functii de pe controler nu functioneaza in Cubase de exemplu butoanele de comanda F1 F2 F3 etc. care ar trebui sa fie echivalentul celor de pe tastatura. Per total este un controler de calitate cu materiale bune si multe optiuni folositoare. in principiu cam tot ce are si Mackie Control sau Icon Qcon. Cumparati cu incredere.
Măiestrie
Caracteristici