• Önskelista
  • se
    Välj din butik Select Store
    Alla länder All Countries
  • 0

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 20m

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 20m

Fiber Optic Patch Cables

  • SC duplex connector to SC duplex connector
  • Ceramic ferrule
  • Multimode fiber 62.5 / 125my
  • Length: 20 m
  • Corresponds to the MADI protocol

relaterade produkter

Line6 L6 Link Cable Short
(1) Line6 L6 Link Cable Short
Tillgänglig
Tillgänglig

Denna artikel finns i lager och kan skickas ut omgående.

Information om leveransen
40 €
Stairville Stage Tape 400BK
(2230) Stairville Stage Tape 400BK
Tillgänglig
Tillgänglig

Denna artikel finns i lager och kan skickas ut omgående.

Information om leveransen
3,50 €
K&M 23956 Popkiller
(1275) K&M 23956 Popkiller
Tillgänglig
Tillgänglig

Denna artikel finns i lager och kan skickas ut omgående.

Information om leveransen
20,90 €
the sssnake Optical Cable 2m
(230) the sssnake Optical Cable 2m
Tillgänglig
Tillgänglig

Denna artikel finns i lager och kan skickas ut omgående.

Information om leveransen
5,90 €
pro snake LWL MADI SC Duplex 30m pro snake LWL MADI SC Duplex 30m
Tillgänglig
Tillgänglig

Denna artikel finns i lager och kan skickas ut omgående.

Information om leveransen
49 €
pro snake LWL MADI SC Duplex 50m
(8) pro snake LWL MADI SC Duplex 50m
Tillgänglig
Tillgänglig

Denna artikel finns i lager och kan skickas ut omgående.

Information om leveransen
69 €
Antelope Orion 32 HD
(2) Antelope Orion 32 HD
Tillgänglig
Tillgänglig

Denna artikel finns i lager och kan skickas ut omgående.

Information om leveransen
3 499 €
pro snake LWL MADI SC Duplex 5m pro snake LWL MADI SC Duplex 5m
Tillgänglig
Tillgänglig

Denna artikel finns i lager och kan skickas ut omgående.

Information om leveransen
14,90 €

4 Kundbetyg

Totalt betyg
5 stjärnor av 5 möjliga
hantverkskvalitet
5 Stjärnor
4 Kunder

4 kunder har betygsatt denna produkt med 5-stjärna.

Av dessa 4 kunder har inte skrivit några texter eller givit synpunkter på ett annat språk.

4 Stjärnor
ingen
3 Stjärnor
ingen
2 Stjärnor
ingen
1 Stjärna
ingen
32 € 310,61 SEK
Inklusive moms och 15 € frakt
Gratis frakt från 199 €

SEK pris – riktlinje endast pris

Tillgänglig
Tillgänglig

Denna artikel finns i lager och kan skickas ut omgående.

Information om leveransen
Artikelnummer 112310
Försäljningsenhet 1 Styck
Tillgänglig sedan augusti 2007
Totalt betyg
hantverkskvalitet
Säljranking
i denna kategori Rank 14
på thomann.de Rank 47253
Dela denna produkt
  • Facebook
  • Twitter
  • E-post
  • Pinterest
  • Google+
Din kontaktperson
Tel +49-9546-9223-30
Fax +49-9546-922328
Erbjudanden inkluderar 25 % svensk moms och gäller så länge lagret räcker. Fraktkostnad till Sverige är 15 euro. Gratis frakt på beställningar med ett varuvärde över 199 euro. Var god klicka här för internationella fraktkostnader. För tryckfel och misstag lämnas inget ansvar. *UVP = Tillverkarens rekommenderade pris i Tyskland.
(2)
(2)
Feedback

Har du hittat ett fel eller vill ge oss feedback om denna sida?

Vi ser fram emot att höra från dig och kommer att lösa eventuella problem så snart vi kan.

avbryt