• Önskelista
  • Välj din butik Select Store
    Alla länder All Countries
  • 0

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m

Fiber Optic Patch Cables

  • SC duplex connector to SC duplex connector
  • Ceramic ferrule
  • Multimode fiber 62.5 / 125my
  • Length 10 m
  • Corresponds to the MADI protocol

Kunder som varit intresserade av denna produkt har köpt dessa alternativa produkter:

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m 59% köpte exakt denna produkt
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m
Tillgänglig
Tillgänglig

Denna artikel finns i lager och kan skickas ut omgående.

Information om leveransen
17,90 € I varukorgen
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m 14% köpte pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m 12,90 €
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m 8% köpte pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m 11,90 €
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 20m 7% köpte pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 20m 32 €
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 1m 5% köpte pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 1m 9,90 €
Vår mest populära Övriga datorkablar

relaterade produkter

pro snake LWL MADI SC Duplex 5m pro snake LWL MADI SC Duplex 5m
Tillgänglig
Tillgänglig

Denna artikel finns i lager och kan skickas ut omgående.

Information om leveransen
14,90 €
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 20m
(4) pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 20m
Tillgänglig
Tillgänglig

Denna artikel finns i lager och kan skickas ut omgående.

Information om leveransen
32 €
Vovox link protect AD 200 S/PDIF Vovox link protect AD 200 S/PDIF
Tillgänglig
Tillgänglig

Denna artikel finns i lager och kan skickas ut omgående.

Information om leveransen
89 €
AllyourCable Cable Cat5e RJ45 0,5m Hirose AllyourCable Cable Cat5e RJ45 0,5m Hirose
Tillgänglig
Tillgänglig

Denna artikel finns i lager och kan skickas ut omgående.

Information om leveransen
9,90 €
EastWest CCC Pro Windows EastWest CCC Pro Windows
Tillgänglig
Tillgänglig

Denna artikel finns i lager och kan skickas ut omgående.

Information om leveransen
180 €
Thomann Sphere Drum 20 OB Thomann Sphere Drum 20 OB
Tillgänglig
Tillgänglig

Denna artikel finns i lager och kan skickas ut omgående.

Information om leveransen
299 €
pro snake LWL MADI SC Duplex 50m
(8) pro snake LWL MADI SC Duplex 50m
Tillgänglig inom kort (2-5 dagar)
Tillgänglig inom kort (2-5 dagar)

Denna artikel har beställts hem från vår leverantör och bör finnas i lager inom kort.

Information om leveransen
69 €
pro snake LWL MADI SC Duplex 30m pro snake LWL MADI SC Duplex 30m
Tillgänglig inom kort (2-5 dagar)
Tillgänglig inom kort (2-5 dagar)

Denna artikel har beställts hem från vår leverantör och bör finnas i lager inom kort.

Information om leveransen
49 €

10 Kundbetyg

Totalt betyg
4.5 stjärnor av 5 möjliga
hantverkskvalitet
5 Stjärnor
7 Kunder

7 kunder har betygsatt denna produkt med 5-stjärna.

Av dessa 7 kunder har inte skrivit några texter eller givit synpunkter på ett annat språk.

4 Stjärnor
2 Kunder

2 kunder har betygsatt denna produkt med 4-stjärna.

Av dessa 2 kunder har inte skrivit några texter eller givit synpunkter på ett annat språk.

3 Stjärnor
ingen
2 Stjärnor
1 Kund

En kund har betygsatt denna produkt med 2-stjärnor

Ingen kund har skrivit ett omdöme på ditt språk.

1 Stjärna
ingen
Recensioner på denna produkt finns än så länge bara på ett annat språk
17,90 € 170,46 SEK
Priset är inklusive moms, fraktkostnad tillkommer
Priset i SEK är ungefärligt.
Tillgänglig
Tillgänglig

Denna artikel finns i lager och kan skickas ut omgående.

Information om leveransen
Artikelnummer 184276
Försäljningsenhet 1 Styck
Tillgänglig sedan augusti 2005
Totalt betyg
hantverkskvalitet
Säljranking
i denna kategori Rank 14
på thomann.de Rank 48078
Dela denna produkt
  • Facebook
  • Twitter
  • E-post
  • Pinterest
  • Google+
Din kontaktperson
Tel +49-9546-9223-30
Fax +49-9546-922328
Erbjudanden inkluderar 25 % svensk moms och gäller så länge lagret räcker. Fraktkostnad till Sverige är 15 euro. Gratis frakt på beställningar med ett varuvärde över 199 euro. Var god klicka här för internationella fraktkostnader. För tryckfel och misstag lämnas inget ansvar. *UVP = Tillverkarens rekommenderade pris i Tyskland.
(53)
(1)
(1)
(13)
(1)
(1)
Feedback

Har du hittat ett fel eller vill ge oss feedback om denna sida?

Vi ser fram emot att höra från dig och kommer att lösa eventuella problem så snart vi kan.

avbryt