• Önskelista
  • Välj din butik Select Store
    Alla länder All Countries
  • 0

pro snake LWL Madi-Cable SC-LC Duplex5m

pro snake LWL Madi-Cable SC-LC Duplex5m

Patch Cables

  • 62.5 / 125 microns
  • SC-Duplex connector to LC Duplex connector
  • Ceramic ferrule
  • Multimode fibre
  • Corresponding MADI protocol
  • Length: 5 m

relaterade produkter

pro snake LWL Cable SC-LC Duplex 20m pro snake LWL Cable SC-LC Duplex 20m
Tillgänglig
Tillgänglig

Denna artikel finns i lager och kan skickas ut omgående.

Information om leveransen
19,90 €
Stairville Stage Tape 400BK
(2191) Stairville Stage Tape 400BK
Tillgänglig
Tillgänglig

Denna artikel finns i lager och kan skickas ut omgående.

Information om leveransen
3,50 €
K&M 23956 Popkiller
(1255) K&M 23956 Popkiller
Tillgänglig
Tillgänglig

Denna artikel finns i lager och kan skickas ut omgående.

Information om leveransen
19,90 €
the sssnake Optical Cable 2m
(226) the sssnake Optical Cable 2m
Tillgänglig
Tillgänglig

Denna artikel finns i lager och kan skickas ut omgående.

Information om leveransen
5,90 €
pro snake LWL MADI SC Duplex 5m pro snake LWL MADI SC Duplex 5m
Tillgänglig
Tillgänglig

Denna artikel finns i lager och kan skickas ut omgående.

Information om leveransen
14,90 €
PureLink PI1000 0,5
(1) PureLink PI1000 0,5
Tillgänglig
Tillgänglig

Denna artikel finns i lager och kan skickas ut omgående.

Information om leveransen
12,90 €
Rock You T-Shirt Commander Rock L Rock You T-Shirt Commander Rock L
Tillgänglig
Tillgänglig

Denna artikel finns i lager och kan skickas ut omgående.

Information om leveransen
15,90 €
pro snake LWL MADI SC Duplex 50m
(8) pro snake LWL MADI SC Duplex 50m
Tillgänglig
Tillgänglig

Denna artikel finns i lager och kan skickas ut omgående.

Information om leveransen
69 €
Sennheiser MK4 Digital Sennheiser MK4 Digital
Tillgänglig
Tillgänglig

Denna artikel finns i lager och kan skickas ut omgående.

Information om leveransen
355 €
Waves MetaFilter Waves MetaFilter
Omedelbart tillgänglig
Omedelbart tillgänglig

Vi kan skicka dig en nedladdnings licens omedelbart efter att du har köpt den här produkten.

Information om leveransen
150 €
Rob Papen Predator 2 Rob Papen Predator 2
Omedelbart tillgänglig
Omedelbart tillgänglig

Vi kan skicka dig en nedladdnings licens omedelbart efter att du har köpt den här produkten.

Information om leveransen
134 €
Softube Console 1 Mk 2
(1) Softube Console 1 Mk 2
Tillgänglig
Tillgänglig

Denna artikel finns i lager och kan skickas ut omgående.

Information om leveransen
499 €
pro snake LWL MADI SC Duplex 30m pro snake LWL MADI SC Duplex 30m
På förfrågan
På förfrågan

Vår leverantör har ännu inte gett oss ett leveransdatum. Vänligen kontakta oss för mer information eller för att se om vi har ett lämpligt alternativ.

Information om leveransen
49 €
FabFilter Total Bundle
(1) FabFilter Total Bundle
Omedelbart tillgänglig
Omedelbart tillgänglig

Vi kan skicka dig en nedladdnings licens omedelbart efter att du har köpt den här produkten.

Information om leveransen
769 €
KLANG:technologies KLANG:fabrik Madi KLANG:technologies KLANG:fabrik Madi
Tillgänglig inom kort (2-5 dagar)
Tillgänglig inom kort (2-5 dagar)

Denna artikel har beställts hem från vår leverantör och bör finnas i lager inom kort.

Information om leveransen
5 899 €
17,90 € 170,90 SEK
Incl. VAT plus 15 € shipping
Free shipping from 199 €

SEK price – guideline price only

På förfrågan
På förfrågan

Vår leverantör har ännu inte gett oss ett leveransdatum. Vänligen kontakta oss för mer information eller för att se om vi har ett lämpligt alternativ.

Information om leveransen
Artikelnummer 212469
Försäljningsenhet 1 Styck
Tillgänglig sedan juni 2008
Säljranking
i denna kategori Rank 22
på thomann.de Rank 57146
Dela denna produkt
  • Facebook
  • Twitter
  • E-post
  • Pinterest
  • Google+
Din kontaktperson
Tel +49-9546-9223-30
Fax +49-9546-922328
Erbjudanden inkluderar 25 % svensk moms och gäller så länge lagret räcker. Fraktkostnad till Sverige är 15 euro. Gratis frakt på beställningar med ett varuvärde över 199 euro. Var god klicka här för internationella fraktkostnader. För tryckfel och misstag lämnas inget ansvar. *UVP = Tillverkarens rekommenderade pris i Tyskland.
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
Feedback

Har du hittat ett fel eller vill ge oss feedback om denna sida?

Vi ser fram emot att höra från dig och kommer att lösa eventuella problem så snart vi kan.

avbryt