604 Evaluările clienților

4.5 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

305 Recenzii

389 lei
Include TVA la care se adaugă 89 lei costul de transport
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Expediere preconizată până Vineri, 26.04.
G
Util
Genu21 07.07.2020
După primele teste, pare că aduce un plus pentru calitatea înregistrării, vocea este mai „in fata”, fără reverberatii sesizabile. Atentie, e destul de greu, trebuie un suport de microfon foarte stabil sa il sustina. Eu am cumparat modelul K&M 210/9 si pot confirma ca este excelent!

ap
andrei paradox 24.01.2021
Absoarbe foarte bine tot sunetul din camera, este perfect pentru toti cei care nu vor sa dea o gramada de bani pe panouri si alte chestii de antifonat camera.

k
Merită!
krisesku 17.04.2020
O foarte bună investiție pentru un studio micuț, așa ca al meu.
Îl recomand cu căldură. Merită.

x
good absorbing
xplore 28.08.2022
It works well around your microphone as well as placed on the desk.

You need to have a large area on your desk to place it between your iPad from which you are reading towards the keyboard of the computer and the computer screen.

It dumps the reflections quite well but I'm thinking of buying also the "t.akustik Desktop Absorber 120" (look into it on Thomann's website).

D
Super bun
Daniel-Sorin 25.04.2022
Izoleaza ambianta destul de bine. Este util cand ai si alte surse de zgomot in jur

C
Foarte folositor si Eficient,Recomand
Claus_rep 14.01.2023
Se observa calitatea superioara, am mai avut micscreenuri da nu la fel de bune, se observa o diferenta de la cer la pamant atunci cand inregistrez cu microfonul in afara panoului si cand inregistrez in micscreen...
Am nt1-a, si functioneaza super impreuna cu el!
Recomand cu caldura si cu incredere!

N
Parerea mea
NonyS 20.01.2023
Acest produs chiar isi merita banii, au trecut aproape 2 ani de cand am cumparat acest produs si inca isi face treaba

DK
Perferct pentru acasa
Dj Kyzu 13.02.2023
Am luat acest absorber la pachet cu un microfon Rode NT1-A Vocal Bundle si il folosesc acasa, intr-o camera nu prea tratata acustic. se comporta foarte bine si este usor de instalat. singura chestie care ma deranjeaza la el e piciorusul acela care vine montat SM6 Shock Mount, am senzatia ca e un pic c-am mare si imi ridica microfonul prea sus.
N-as spune ca e un defect, dar in cazul meu e un mic deranj. in rest isi face treaba si imi place calitatea din care e facut.

M
Perfect solution for home studio
Mckenu 20.07.2022
Just what I needed for my home studio! Great quality, not to heavy!

D
Acasa, pentru un mini studio.
Denzelle 30.04.2020
Usor de montat, produsul corespunde nevoilor.