• Wish list
  • Alege magazinul Select Store
    Toate țările All Countries
  • 0

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m

LWL Patch Cable, SC-Duplex Jack to SC-Duplex Jack, ceramic ferrule, multimodefase 62,5/125my, length 2m, specified for MADI applications,

Clienţii interesaţi de pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m, au achiziţionat aceste produse

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m 49% au achiziţionat acest produs
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m
Disponibil în timp scurt (2-5 zile)
Disponibil în timp scurt (2-5 zile)

Acest articol a fost comandat la furnizorul nostru și ar trebui să ajungă în depozitul nostru în următoarele câteva zile.

Informații despre livrare
11,90 € Adăugaţi în lista de cumpărături
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m 19% au achiziţionat pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m 12,90 €
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 1m 11% au achiziţionat pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 1m 9,90 €
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m 7% au achiziţionat pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m 16,90 €
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 3m 6% au achiziţionat pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 3m 13,90 €
Cele mai populare Diverse Cabluri PC

Produse similare

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 1m pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 1m
la cerere
la cerere

Furnizorul nostru nu a confirmat încă o dată estimată de livrare. Vă rugăm să ne contactați pentru informații suplimentare sau pentru a vedea dacă am mai putea comanda de la furnizorul nostru sau dacă avem vreo variantă B-Stock sau alternativă potrivită pt. dvs.

Informații despre livrare
9,90 €
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m
Disponibil imediat
Disponibil imediat

Acest articol este disponibil în stoc și se poate expedia imediat.

Informații despre livrare
12,90 €
Stairville Stage Tape 400BK Stairville Stage Tape 400BK
Disponibil imediat
Disponibil imediat

Acest articol este disponibil în stoc și se poate expedia imediat.

Informații despre livrare
3,44 €
K&M 23956 Popkiller K&M 23956 Popkiller
Disponibil imediat
Disponibil imediat

Acest articol este disponibil în stoc și se poate expedia imediat.

Informații despre livrare
18,90 €
Propellerhead Reason 9 Upgrade 1 Propellerhead Reason 9 Upgrade 1
Disponibil imediat
Disponibil imediat

Acest articol este disponibil în stoc și se poate expedia imediat.

Informații despre livrare
129 €
11,90 € 53,11 RON
Prețul include TVA, costuri de livrare extra
RON preț - doar preț orientativ
Disponibil în timp scurt (2-5 zile)
Disponibil în timp scurt (2-5 zile)

Acest articol a fost comandat la furnizorul nostru și ar trebui să ajungă în depozitul nostru în următoarele câteva zile.

Informații despre livrare
Adaugati in lista dorintelor
numărul articolului 112309
unităţi de vânzare 1 bucată
disponibil din august 2007
gradul de vânzare
în această categorie Locul 18
la thomann.de Locul 48333
Share produs
  • Facebook
  • Twitter
  • Email
  • Pinterest
  • Google+
Persoane de Contact
telefon: +49-9546-9223-30
FAX: +49-9546-922328
Ofertele includ 20% TVA în România şi sunt valabile în limita stocului disponibil. Costul transportului către România este de 20 EURO pt. comenzi sub 398,00 EUR. Vă rugăm daţi clic aici pentru valorile transportului internaţional. Nu ne asumăm responsabilitatea sub nici o formă pentru greşeli tipografice sau informaţii inexacte de orice natură. *PVR = Preţ de vânzare recomandat în Germania de producător sau distribuitor
Feedback

Ați găsit o greșeașă și doriți să ne împărtășiți opinia despre această pagină?

Abia așteptăm să mai auzim de la dvs și să rezolvăm orice problemă.

anulează