• Wish list
  • Alege magazinul Select Store
    Toate țările All Countries
  • 0

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m

LWL Patch Cable, SC-Duplex Jack to SC-Duplex Jack, ceramic ferrule, multimodefase 62,5/125my, length 10m, specified for MADI applications,

Clienţii interesaţi de pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m, au achiziţionat aceste produse

pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m 56% au achiziţionat acest produs
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 10m
Disponibil imediat
Disponibil imediat

Acest articol este disponibil în stoc și se poate expedia imediat.

Informații despre livrare
16,90 € Adăugaţi în lista de cumpărături
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m 17% au achiziţionat pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 5m 12,90 €
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m 6% au achiziţionat pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 2m 11,90 €
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 20m 6% au achiziţionat pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 20m 32 €
pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 1m 6% au achiziţionat pro snake LWL Madi-Cable SC Duplex 1m 9,90 €
Cele mai populare Diverse Cabluri PC
16,90 € 75,38 RON
Prețul include TVA, costuri de livrare extra
RON preț - doar preț orientativ
Disponibil imediat
Disponibil imediat

Acest articol este disponibil în stoc și se poate expedia imediat.

Informații despre livrare
Adaugati in lista dorintelor
numărul articolului 184276
unităţi de vânzare 1 bucată
disponibil din august 2005
gradul de vânzare
în această categorie Locul 13
la thomann.de Locul 43050
Share produs
  • Facebook
  • Twitter
  • Email
  • Pinterest
  • Google+
Persoane de Contact
telefon: +49-9546-9223-30
FAX: +49-9546-922328
Ofertele includ 20% TVA în România şi sunt valabile în limita stocului disponibil. Costul transportului către România este de 20 EURO pt. comenzi sub 398,00 EUR. Vă rugăm daţi clic aici pentru valorile transportului internaţional. Nu ne asumăm responsabilitatea sub nici o formă pentru greşeli tipografice sau informaţii inexacte de orice natură. *PVR = Preţ de vânzare recomandat în Germania de producător sau distribuitor
Feedback

Ați găsit o greșeașă și doriți să ne împărtășiți opinia despre această pagină?

Abia așteptăm să mai auzim de la dvs și să rezolvăm orice problemă.

anulează