Two Notes Torpedo Captor 8 Ohms

Wysyłka spodziewana do dnia Czwartek, 28.03.
F
Najlepszy sprzęt do cichego nagrywania w tej cenie
Franz_D 24.06.2019
Używam tego małego cuda do cichego nagrywania lampowych wzmacniaczy Marshalla i Laneya bez użycia kolumny oraz do ćwiczeń przy użyciu kolumienki 1X12 przez wyjście ATT (zbija 15 db). Brzmienie nie traci na jakości, używając dobrego impulsu kolumnowego mamy studyjną jakość rozkręconej lampy marshalla nawet o trzeciej w nocy ze śpiącym dzieckiem za ścianą.

Podłączenie nie sprawiało problemów, wejścia i wyjścia są jasno opisane a instrukcja obsługi dołączona do zestawu przejrzysta i pomocna.

Używam tego sprzętu praktycznie od dnia premiery i nie planuję się z nim rozstawać - zmienił moje podejście do gitary i nagrywania dosłownie o 180 stopni. Jest też tańszy niż dobra izolacja akustyczna pomieszczenia, mikrofony, preampy i całe wyposażenie.

In dubio pro Captor - nie ma co się wahać, jak raz z niego skorzystacie - zaczniecie rozglądać się za którymś z jego większych braci, jak np. Torpedo Reload.