Turbosound IP3000

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 26.04.
R
Król w swojej klasie
Rybicki 08.05.2019
Rewelacyjny system słupkowy, kolumny wprawiają w osłupienie każdego kto z niedowierzaniem podchodzi do tego typu rozwiązań.

Nie jest to mała i lekka zabawka (52 kilo łącznej wagi z czego 40 kg sam moduł basowy). Na prawdę bardzo fajne brzmienie i zaskakująca sprawność. Do tego niesamowite pokrycie i zasięg.

Jeżeli grasz wesela sprzęt idealny, nie będzie ci brakować ani mocy ani dołu dodatkowo dostaniesz wspaniałą czytelność . Uwaga - kolumna fabrycznie posiada nastaw -12 db na wszystkich wejściach do końcówek mocy ( bass , środek, wysokie ) zanim zechcesz narzekać, że coś to nie bardzo gra, bądź tak miły i sobie to przestaw.

K
Super system
KingMusic 23.09.2022
Bardzo fajny i profesjonalny sprzęt naprawdę warto go kupić. Naprawdę warto polecić te kolumny dźwięk jest po prostu bardzo dobry Nic dodać nic ująć po prostu petarda.

Mw
Turbo ip3000