Thomann E-Guitar Case Tweed

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 26.04.
K
Niezła jakość za dobrą cenę
K2mil 22.01.2020
Potrzebowałem do domu sposobu przechowywania, któremu nie będą zagrażały dzieci. Futerał jest niezły choć wymaga konkretnego wywietrzenia. Na początku zapach był nie do zniesienia. Wygląda podobnie do Fenderowskiego modelu i trzeba przyznać, że robi wrażenie. Nie wiem jak sprawdza się w transporcie. Przegródka na akcesoria jest całkiem spora.

N
Swietny konkretny futeral.
NormanStraw 15.05.2018
Bardzo dobry stosunek jakosci do ceny. Swietne wykonczenie, szczególnie w srodku. Po kilku latach uzytkowania nic sie nie psuje ani nie pruje. W futerale mozna spokojnie zmiescic wszystkie potrzebne akcesoria i zamknac na kluczyk.
POLECAM!!

S
Thomann E-Guitar Case Tweed Rewelacja !
Supertomix 18.04.2023
Zakupiłem ten case do mojego Fendera deluxe, po otrzymaniu nie mogłem uwierzyć jaki to wspaniały produkt. Wygląda rewelacyjnie z zewnątrz, a w środku to już przepych i luksus. Sprawdza się do ochrony i transportu gitary rewelacyjnie, chociaż najchętniej postawił bym go w salonie i prezentował w nim mojego Fender Deluxe !

Polecam ten Case wszytkim

Anonimowy 04.12.2015
solidny "klasyczny" case. Zewnetrznie ladny tweed jasniejszy niz oryginalny ale robi dobre wrazenie. srodek jest jaskrawo czerwony... bardzo. Najlepiej pasuja gitary z gryfami typu fender gdzie glowka nie jest pod katem do podstrunnicy a rownolegla w gitarach typu gib. gryf moze lezec na glowce. Ma jednak minus - waga. Ale Polecam

o
polecam
obywatel33 14.04.2021
Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny i nietuzinkowy wygląd i uniwersalność pasuje do strata i tele.

Anonimowy 08.04.2017
bardzo solidne, fajnie wygladajace pudlo, cena tez zachecajaca. Polecam!

Fender case
Misiek506 25.08.2022
Very good case. After 7 years of use is still ok. Hinges, locks still working perfect.

a
Piekna robota
andrzejkalisz 05.09.2018
po co przeplacac za oryginalny Fenderowski cese

P
Porządny case
Pawel66 19.11.2023
Jestem zadowolony. Wygląd i funkcjonalność taka jakiej oczekiwałem. Polecam wszystkim.

R1
Robi 1 16.04.2021
Bardzo dobry pasuje jak w opisie.