Thomann Antique Tenor Sax

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 19.04.
d
Stosunek ceny do jakości
darekgr 20.06.2020
Stosunek ceny do jakości nie pozostawia złudzeń, że wybór Thomann Antique Tenor Sax jako saksofon dla początkujących nie mógłby być lepszy. Samo wykończenie jest poprawne, przede wszystkim dla początkującego użytkownika saksofonu ważna jest motoryka, sprawność klap, ich przełożeń. Z tego punktu widzenia instrument spełnia oczekiwania. Z tej półki cenowej lekko przytłumiona dynamika nie dziwi ani nie przeszkadza, wszystko działa bardzo poprawnie. Jestem pozytywnie zaskoczony. W mojej opinii to świetny wybór na początek przygody z saksofonem, miałem w rękach instrumenty nieco droższe i moim zdaniem wypadały tak samo lub odrobinę gorzej. Serdecznie polecam.
dynamika

Zdecydowanie polecam Thomann Antique Tenor Sax!
AndrzejC 23.07.2020
Polecam zakup tego saksofonu! Nie ma chyba ładniejszego saksofonu. W kolorze antycznym saksofon prezentuje się bardzo dobrze, na pewno wyróżnia się spośród pozostałych. Prawie 7 lat grałem w orkiestrze na saksofonie tenorowym, a ten saksofon posiadam od 6 miesięcy i gra się na nim bardzo dobrze. Według mnie stosunek jakości do ceny jest najlepszy w porównaniu do innych saksofonów tego typu. Pozdrawiam z Polski.