Superlux HD-330

Wysyłka spodziewana do dnia Środa, 17.04.
ML
Świetne budżetowe słuchawki
Merlin LH 25.12.2020
Szukałem tańszej pary jakościowych słuchawek do słuchania muzyki i HD-330 w zupełności spełniają moje oczekiwania. Chociaż dźwięk nie jest lepszy od wyższych modeli beyerdynamic i AKG (porównywałem z 271), jest z nimi porównywalny, a swojej półce cenowej wręcz nie ma sobie równych. Dostajemy też bardzo elegancki i wytrzymały case na słuchawki, który zabezpiecza słuchawki w trakcie transportu.

Niestety, problemem, które ma większość słuchawek Superluxa, jest przeciętny komfort noszenia. Po około 40 minutach trzeba zrobić sobie chwilę przerwy, jednak nie jest tak źle jak w wypadku modelu HD-669, który bardzo mocno uciska głowę i uszy, i zupełnie nie nadaję się do długotrwałego użytkowania. Komfort noszenia można nieco poprawić zakładając lepszę gąbki (pasują np. te od beyerdynamic), jednak powiększa to wtedy koszt inwestycji. Szkoda też, że końcówka jack nie jest wymienna, tak jak w innych modelach Superluxa.

Biorąc pod uwagę niską cenę, świetną jakość wykonania i dobrej jakości dźwięk, bardzo polecam HD-330. Nie nadadzą się one raczej do miksowania muzyki i mogłyby być wygodniejsze, ale w tej cenie nie ma się do czego przyczepić.

J
Świetne tanie słuchawki
Jubix 01.10.2019
Polecam. Bardzo dobry dźwięk jak na taką cenę :)