Startone CG851 1/4

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 26.04.
P
Planista 03.07.2021
I wanted to infect my son with my guitar passion. I'll se what will come of it ;) The guitar is ok. That what we can expect for the price.

W1
Jaka cena taki towar
Waldemar 1 27.12.2019
Kupiłem gitarę dla wnuczki, która kończy w styczniu 4 latka. Nie spodziewałem się żadnej rewelacji jeżeli chodzi o jakość ponieważ cena gitary jest bardzo niska. Miała to być gitara pierwszego kontaktu i do wstępnego oswojenia się. Na lepsze instrumenty przyjdzie czas, jeżeli wnuczka okaże zainteresowanie.
Bardzo złe wykończenie progów: brak szlifu wszystkich progów w dolnej części podstrunnicy. Progi są niebezpiecznie ostre - dlatego natychmiast zamówiłem usługę u zaprzyjaźnionego lutnika. Kupując tą gitarę musisz liczyć się z koniecznością pracy lutnika - jeżeli dbasz o dziecko i nie chcesz żeby na zawsze zniechęciło się do gitar.

C
Doskona?y produkt