Stairville Stage TRI LED Bundle Complete

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 26.04.
z
Bardzo dobre i mobilne oswietlenie
zubrzyccak 11.04.2017
Bardzo dobre mobilne oswietlenie. Bardzo duza jasnosc oraz kompaktowosc urzadzenia. Wykorzystuje je w zespole muzycznym i jestem bardzo zadowolony z jasnosci diód, mobilnosci urzadzenia oraz mozliwosci sterowania urzadzeniem noznym, a w szczególnosci z trybu sound activ, dzieki czemu nie musze sterowac urzadzeniem poprzez DMX. Jedynym mankamentem po okolo 4 latach uzywania bylo zwarcie przewodów w sterowniku noznym. Zapewne wyniklo to z duzej czestotliwosci zwijania przewodu sygnalowego. Po zlutowaniu przewodów urzadzenie dziala bez zarzutu.
Za stosunkowo korzystna cene otrzymujesz mocne ledowe pary gotowe natychmiast do pracy.
jasność

Stage Tri Led uwazam za dobry wybor.
Anonimowy 23.12.2016
Mam takie swiatla i jestem bardzo zadowolony. Sa bardzo mocne - daja duzo swiatla i wygladaja bardzo solidnie. Uzywam ich do oswietlenia sceny (zespolu).16 kg - jak na taki zestaw, to wcale duzo nie jest. Kup oddzielnie pary, statyw, okablowanie, sterownik, to wcale lzejsze nie bedzie, a tylko kilka paczek wiecej do noszenia - tutaj masz wszystko w jednej paczce. Sterowanie kontrolerem noznym bez zarzutu. Gram i sam moge sterowac dodatkowo swiatlami (dwa w jednym). Kilka lat dzialania bez awarii mowi samo za siebie a eksploatowane byly "niemalo" Trudno sie do czegos przyczepic. Moze trafilem na dobry "egzemplarz" Uwazam ze warto kupic
Stairville Stage TRI LED Bundle Complete.

Mocne reflektory Led
Anonimowy 04.11.2016
W sklepie Thomann kupilem 2 zestawy tych reflektorow. Od 6 miesiecy wykorzystuje je w jednej z krakowskich dyskotek. Starville Stage Tri Led to silne swiatla charakteryzujace sie bardzo nasyconymi kolorami. W kazdym zestawie otrzymalem jeszcze kontroler nozny i statyw. Kontroler jest wygodny w uzyciu i bardzo pomocny w sterowaniu swiatlami. Statyw jest lekki, ale wystarczajaco stabilny. Caly zestaw miesci sie w eleganckim, lekkim i sztywnym futerale.
Polecam kazdemu ten mobilny zestaw Starville Stage Tri Led.

TT
Swiatla sa naprawde dobre w stosunku do ceny.
Tomasz T 03.08.2017
Tri Led sa rewelacyjne za ta cene . Panel Led + statyw i sterownik. Sa jasne i dzieki sterownikowi banalne w obsludze. Niebawem dokupic drugi zestaw na prawa strone :)