Shure SE112

Wysyłka spodziewana do dnia Środa, 17.04.
PB
Znakomite słuchawki
Przemek B. 18.12.2020
Używałem ich jako monitorów odsłuchowych jako basista i wokalista. Jakość wykonania jest doskonała. Takiego kabla nie da się zerwać. Dźwięk też jest bardzo dobry, podoba mi się, że basy nie są przesadzone co jest bardzo częste w słuchawkach dokanałowych. Te brzmią po prostu naturalnie. Świetnie tłumią dźwięk otoczenia, dlatego bardzo dobrze nadają się na scenę. Jeśli ma się możliwość to warto wymienić nakładki na piankowe z modelu SE215. Dużo lepiej siedzą w uszach i mają takie sitko które chronią wnętrze słuchawki przed zabrudzeniem. Te gumki są wygodne i bardzo dobrze się trzymają kiedy się po prostu słucha muzyki. Jednak jak się śpiewa i co chwilę otwiera / zamyka usta to trochę się luzują.

AR
Dobra jakość dźwięku
Ari Royale 22.02.2022
Dobra jakość dźwięku jak na tą cenę. Obecnie używam Shure 535 i w porównaniu do 112 są wyraźne lepsze.